Estatística-mais-menos-ACB-2012-2013

Estatística +/- da ACB 2012-2013 (liga regular)

XogadorEquipoPartidosMin/Partido% Min+/- en pista+/- no banco+/- neto
Creus, JoanMAN1212.011%1.1-19.220.3
Suárez, AlejandroJOV129.28%10.2-5.115.3
López, RaulBIL2620.739%10.0-5.215.2
Rost, LeviCAN3427.468%3.0-11.914.9
Aleksandrov, NemanjaMAN1026.419%-8.6-23.314.7
Navarro, Juan CarlosFCB1922.231%18.55.413.1
Oliver, AlbertJOV3421.153%3.1-8.711.7
Vasileiadis, KostasBIL2929.362%5.6-5.611.2
Zoric, LukaUNI3423.358%4.7-6.210.9
Triguero, Juan JoséCAJ3219.045%0.3-9.910.3
Mainoldi, LeoFUE3426.366%-1.4-11.39.9
Martínez, RafaVAL3323.256%9.2-0.19.2
Blakney, RoderickCAJ2216.827%5.0-4.29.2
Pleiss, TiborCLB3116.437%7.5-1.58.9
Feldeine, JamesFUE3431.178%-2.8-11.78.9
Franch, JosepMUR3419.849%-1.2-10.18.9
Oleson, BradFCB1525.127%11.73.08.7
Kelati, ThomasVAL2627.552%7.8-0.58.3
Jones, JosephCAI3318.846%11.03.17.9
Arco, SalvaMAN3418.546%-5.5-13.37.8
Nelson, SpencerGCA3228.366%4.4-3.37.7
Donaldson, JakimCAN3420.651%1.9-5.67.6
Alvarado, ÓscarGCA168.610%10.43.07.4
Panko, AndyUNI2125.840%0.9-6.57.3
Reyes, FelipeRMA3318.445%15.48.56.9
Fernández, RudyRMA3022.449%16.39.46.9
Hamilton, LamontBIL3324.760%5.8-0.96.7
Gabriel, GermánEST3030.066%2.1-4.56.6
Savané, SitaphaJOV3020.345%-0.1-6.66.6
Aguilar, PabloCAI2826.254%11.24.76.5
Dragic, ZoranUNI2915.734%4.0-2.46.4
Calloway, EarlUNI3422.757%2.9-3.36.2
Kendall, LevonBLU3429.573%3.1-3.16.2
Hanga, AdamMAN3225.961%-6.8-12.96.0
Valters, KristapsFUE2223.938%-0.5-6.46.0
Rodríguez, BerniMUR3429.874%-4.2-10.26.0
Uriz, RicardoCAN3425.964%0.4-5.66.0
Barrera, AlexJOV2012.218%0.7-5.15.8
Fernández, JaimeEST3412.832%4.0-1.65.6
Rodríguez, AndrésBLU2924.753%4.4-1.05.4
Montañez, RománBRV2028.542%-5.1-10.45.3
Nocioni, AndrésCLB3324.459%5.70.65.1
Beirán, JavierGCA3418.646%4.80.04.8
Van Rossom, SamCAI3424.360%8.73.94.7
Llull, SergioRMA3223.455%15.010.34.6
Corbacho, AlbertoBLU3425.062%3.0-1.24.2
Vidal, SergiUNI2523.944%1.1-2.94.0
Mejri, SalahBLU3419.849%3.4-0.54.0
Llompart, PedroCAI3422.957%8.44.63.8
Díez, DanielLAG3112.128%-6.4-10.23.8
Blanco, SaúlCAN2924.652%-1.5-5.33.8
Suárez, CarlosRMA3416.641%14.410.93.5
Gatens, MattMUR3325.160%-4.7-8.23.5
Tomic, AnteFCB3424.060%8.85.63.1
Buford, WilliamBLU3014.131%2.9-0.23.1
Sené, M. SaerFUE3016.636%-2.7-5.83.1
Martín, NachoBRV3431.578%-5.0-8.03.0
Arteaga, OliverMAN3417.543%-8.1-11.03.0
Yanev, AleksanderMAN3415.539%-7.9-10.92.9
Markovic, StefanVAL3122.150%6.84.02.8
Rabaseda, XaviFCB3112.528%9.16.32.8
Rudez , DamjanCAI3322.955%7.85.12.7
Lima, Augusto CesarUNI329.723%2.80.22.6
Doellman, JustinVAL3326.464%7.45.02.3
Roll, MichaelCAI3427.368%7.55.22.3
Doblas, DavidLAG3423.759%-6.6-8.92.3
Quezada, MannyJOV3319.748%-1.0-3.32.3
Woods, QyntelLAG2923.450%-5.7-8.02.3
Guerra, RobertoGCA3111.025%4.11.82.3
Cook, OmarCLB2119.229%2.90.72.2
Gladyr, SergiyFUE2621.341%-3.4-5.52.2
Mirotic, NikolaRMA3323.356%12.610.62.0
Nogueira, LucasEST3413.634%1.6-0.42.0
Sinanovic, NedzadBRV3317.542%-4.6-6.51.9
Servera, MiquelMUR147.58%-9.5-11.21.8
Vázquez, FranUNI3218.042%0.6-1.11.7
Slaughter, MarcusRMA3416.541%13.411.71.7
Kurz, RobFUE1927.138%-2.9-4.61.7
Williams, LataviousCAJ1423.825%3.41.81.6
Moerman, AdrienBIL3117.239%3.82.21.6
Salgado, JavierLAG3423.659%-7.0-8.41.4
Rey, XaviGCA1918.626%3.72.41.4
Sekulic, BlagotaCAN3322.955%-1.6-3.01.3
Satoransky, TomasCAJ3329.171%-4.3-5.31.1
Simon, KrunoslavUNI3121.248%1.10.11.0
Báez, EulisGCA3223.054%2.11.11.0
Vega, JavierFUE3419.047%-4.3-5.31.0
Ventura, AlbertJOV3014.832%-2.0-2.90.9
Asbury, BrianCAJ3417.945%-4.2-5.00.8
Bogdanovic, LukaCAJ3426.967%-4.4-5.10.7
Grimau, RogerBIL3218.844%4.03.40.6
Neto, RaulzinhoLAG3424.762%-7.3-7.90.6
Barlow, DavidMUR3322.855%-5.9-6.40.6
Finley, MorrisLAG1723.429%-4.0-4.50.5
Granger, JaysonEST3425.764%0.4-0.10.5
O'Leary , IanBRV2826.654%-3.9-4.20.4
Jasikevicius , SarunasFCB2412.722%8.07.80.2
Papamakarios, EmmanouilLAG3423.759%-7.5-7.60.1
Barnes, LamontEST3421.153%0.30.20.1
Lewis, MarcusMUR3324.058%-5.8-5.80.0
Huertas, MarcelinhoFCB3421.854%7.57.50.0
Draper, DontayeRMA2914.130%10.410.6-0.2
Tillie, KimMUR3418.145%-5.9-5.6-0.3
Sastre, JoanCAJ3421.955%-4.8-4.4-0.4
Cizauskas, VytenisBRV2510.319%-5.4-5.0-0.4
Jasen, Juan IgnacioMUR2514.426%-6.2-5.7-0.5
Kuric, KyleEST3321.853%0.20.7-0.5
San Emeterio, F.CLB3324.860%3.33.9-0.6
Junyent, OriolBLU3212.830%0.61.2-0.6
Causeur, FabienCLB3220.247%3.64.2-0.6
DeVries, TroyMAN3427.267%-10.0-9.3-0.6
Dewar, BenjaminBLU3420.551%1.11.8-0.7
Paunic, IvanLAG1822.429%-3.9-3.2-0.7
Fisher, JoshEST3311.528%-0.30.7-1.0
Carroll, JayceeRMA3420.551%11.912.9-1.0
Toolson, RyanGCA3325.963%1.72.7-1.0
Lampe, MaciejCLB3322.855%3.34.5-1.2
Newley, BradGCA3428.170%1.83.0-1.2
Mumbrú, ÁlexBIL3328.970%2.43.8-1.4
Urtasun, TxemiUNI3423.859%-0.41.0-1.4
Gillén, RicardoCAN3013.931%-4.4-2.8-1.6
Trias, JordiJOV2715.931%-4.2-2.4-1.8
Hunter, OthelloBRV1927.037%-7.8-6.0-1.8
Tepic, MilenkoCAJ3315.137%-6.2-4.3-1.9
Faverani, VitorVAL2016.624%3.35.1-1.9
Dubljevic, BojanVAL3320.549%4.46.5-2.1
Hervelle, AxelBIL3324.158%1.73.9-2.2
Tomàs, PereJOV2918.038%-3.8-1.5-2.3
Bjelica, MilkoCLB3217.140%2.24.5-2.3
Antelo, José AngelMUR3118.943%-6.5-4.1-2.4
Jawai, NathanFCB3115.435%6.68.9-2.4
Lampropoulos, FotiosCAN3420.250%-3.0-0.5-2.4
Lorbek, ErazemFCB3421.954%6.48.8-2.5
Ibekwe, EkeneLAG3216.940%-8.5-5.9-2.6
Begic, MirzaRMA3413.734%10.613.3-2.7
English, CarlEST2627.653%1.84.6-2.7
Ehambe, MosesJOV3422.155%-3.8-0.8-3.0
Colom, QuinoFUE3417.844%-6.6-3.5-3.1
Lishchuk, SerhiyVAL2615.329%3.56.7-3.2
Bjelica, NemanjaCLB3024.453%2.05.2-3.2
Laso, AdriánFUE207.912%-10.6-7.3-3.3
Asselin, JoshMAN3422.756%-11.3-7.8-3.4
Pietrus, FlorentVAL2616.031%3.77.5-3.7
Pumprla, PavelBLU3422.055%-0.33.6-3.9
Miso, AndrésMUR3315.437%-7.9-3.9-4.0
Richotti, NicolásCAN3421.554%-3.70.5-4.2
Freire, RafaelBLU3416.641%-1.13.2-4.4
Todorovic, MarkoFCB237.112%7.612.1-4.5
Hummel, RobbieBLU2820.542%-1.03.6-4.6
San Miguel, RodrigoVAL3320.850%3.58.3-4.8
Sada, VíctorFCB3416.040%4.69.4-4.9
Rodríguez, Sergio [RMA]RMA3418.446%9.414.8-5.4
Heurtel, ThomasCLB3418.145%0.55.9-5.4
Bivià, CarlesCAN3413.534%-5.40.1-5.5
Navarro, DavidBRV2418.532%-6.4-0.8-5.5
Llovet, NachoJOV3113.330%-6.2-0.2-6.0
Ribas, PauVAL3022.950%3.29.4-6.2
Kirksay, TariqEST3329.471%-1.64.7-6.3
Grimau, JordiBRV3326.664%-7.7-1.1-6.6
Porta, AntonioBRV1121.717%-4.52.2-6.7
Muñoz, ÁlvaroFUE289.820%-10.9-3.9-7.0
Burjanadze, BekaCAJ286.213%-11.2-4.2-7.0
Rakovic, MilovanBIL2715.030%-0.86.2-7.0
Palsson, HaukurMAN3210.224%-15.1-7.9-7.2
Hernández, AlexMAN3419.749%-13.4-6.2-7.2
Cortaberría, JonFUE3018.641%-9.7-2.2-7.6
Kuzmic, OgnjenJOV2818.237%-7.00.6-7.6
Sánchez, Sergio [FUE]FUE2412.622%-10.5-2.5-8.0
Holland, JohnCAJ3324.459%-7.70.5-8.1
Fontet, AlbertCAI277.715%0.08.3-8.3
Darden, TremmellRMA1016.012%2.310.8-8.6
Clark, DanielEST3016.737%-6.62.0-8.6
Slokar, UrosGCA2515.829%-1.57.2-8.7
Fisher , CoreyJOV3223.054%-7.21.6-8.8
Toppert, ChadCAI3414.336%0.910.1-9.2
Stefansson, JonCAI2919.942%2.912.1-9.2
Pilepic, FranBIL3311.427%-4.55.9-10.3
Chagoyen, JesúsCAN259.517%-6.24.1-10.4
Balvin, OndrejCAJ3012.427%-12.4-1.9-10.5
Ingles, JoeFCB2219.932%1.612.1-10.5
Zisis, NikosBIL3424.862%-1.39.4-10.7
Rubio, GuilleLAG3416.541%-14.3-2.8-11.5
Hettsheimeir, R.RMA2213.221%5.217.3-12.1
Bellas, TomásGCA3319.948%-3.88.3-12.1
Samb, MamadouBIL177.69%-8.06.5-14.5
Heras, JaimeCAN2014.421%-14.40.4-14.7
Abrines, AlexFCB3010.824%-4.813.4-18.2
Laviña, FerranMAN1714.919%-22.4-4.0-18.3
Jelinek, DavidCLB139.59%-15.85.8-21.6
Perovic, KostaUNI238.615%-18.04.2-22.1
O índice +/- reflicte a variación que experimenta o marcador dun equipo a respecto do rival por cada 40 minutos que o xogador está na pista. Por extensión calcúlase tamén cando o xogador está no banco e a diferenza ou neto entrambos. Exclúense os xogadores dados de baixa e que non acadaran os 100 minutos xogados.

Para máis información sobre o indicador +/- véxase esta anotación.